Snowboarding Beany

SNOWBOARDY

NAŠE SNOWBOARDY SE VYZNAČUJÍ LEHKOSTÍ A SNADNOU OVLADATELNOSTÍ. PROTO JE OCENÍ ZAČÁTEČNÍCI, SOUTĚŽIVÉ DĚTI I JEJICH RODIČE. JESTLIŽE ZIMOU ŽIJETE A NEMŮŽETE DOSPAT CHVÍLE, NEŽ NAPADNE SNÍH, TAK TO CHCE SNOWBOARD SE SPORTOVNÍM SRDCEM.

Vybrat snowboard

Zobrazit kategorie

TECHNOLOGY

RESPONSIVE TECHNOLOGY

Vyrobit opravdu kvalitní dětský snowboard, který odpovídá všem potřebám dětí, zohledňuje jejich nižší hmotnost a respektuje rozličné úrovně snowboardových dovedností, není nic jednoduchého.

Minimum firem, a spočítali bychom je skutečně na prstech jedné ruky, dokáže zpracovat speciální technologii pro výrobu dětských snb. Obvyklý postup je ten, že výrobce použije stejnou technologii jako pro výrobu snb pro dospělé jen jaksi  ve zmenšené verzi produktu (stejně silné jádro, stejně skládané lamináty, stejná tloušťka a tvrdost materiálů).

Takto vyrobený dětský snb dítěti obvykle znechutí ježdění, protože je neadekvátně tvrdý, těžký a neohebný.

Značka Beany pracovala na speciální RESPONSIVE TECHNOLOGY pro juniory a děti více než dva roky, než byla s výsledkem spokojena.

RESPONSIVE TECHNOLOGY spočívá v náročném a precizním zbrušování dřevěného jádra a speciálním skládání laminátů při výrobě dětských snowboardů. Díky této technologii jsou snowboardy Beany nejen velmi lehké, ale také měkké ve flexi ovšem při zachování nezbytné torzní tvrdosti. Jsou to ideální prkna pro všechny malé a mladé ridery.