O Beany

BEANY JE RYZE ČESKÁ ZNAČKA, KTERÁ SE ZAMĚŘUJE NA VÝROBU SPORTOVNÍ VÝBAVY NEJEN PRO DĚTI A JUNIORY , ALE I JEJICH RODIČE.

ZA ZRODEM ZNAČKY STOJÍME MY RODIČE, KTEŘÍ CHCEME PRO SVÉ DĚTI (OSTATNĚ JAKO VE VŠEM) I VE SPORTU TO

 NEJLEPŠÍ, COŽ JE ZÁRUKOU TOHO, ŽE NAŠE VÝROBKY  SPLŇUJÍ TY NEJPŘÍSNĚJŠÍ POŽADAVKY.

 

CO UDĚLÁTE PO TÉMĚŘ 20 LETECH ZKUŠENOSTÍ Z OBLASTI OBCHODU A VÝROBY SPORTOVNÍHO ZBOŽÍ, KDYŽ ZJISTÍTE, ŽE PRO VAŠE DĚTI A DĚTI VAŠICH PŘÁTEL A ZNÁMÝCH NEJSTE KOLIKRÁT SCHOPNI NA TRHU NAJÍT VÝROBEK, SE KTERÝM BYSTE BYLI PO VŠECH STRÁNKÁCH SPOKOJENÍ?

NAVRHNETE SI JEJ A NECHÁTE VYROBIT SAMI. TAK BY SE DAL STRUČNĚ VYSVĚTLIT DŮVOD PRO VZNIK ČESKÉ ZNAČKY KVALITNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ BEANY.

Šli jsme do toho s tím, že chceme vyrábět zboží skutečně pro děti, jim na míru a ne jen zmenšené verze dospěláckého vybavení. Dětské sportovní zboží je jednoduše středobodem našeho zájmu. Není to nutné zlo a nezbytný doplněk jako u mnoha jiných. Víme, že dětské potřeby jsou od těch dospěláckých velmi odlišné.

Proto se důkladně věnujeme hledání nejvhodnějších technologických postupů a konstrukcí, řešíme kvalitní dětský design, snižujeme váhu produktů, přemýšlíme nad snadností jejich ovládání a užívání, klademe důraz na bezpečnost... Prostě se snažíme přinášet radost jak dítěti, tak jeho rodiči. Vítejte u nás.