O Beany

BEANY JE RYZE ČESKÁ ZNAČKA, KTERÁ SE ZAMĚŘUJE VÝHRADNĚ NA VÝROBU SPORTOVNÍ VÝBAVY PRO DĚTI.

ZA ZRODEM ZNAČKY STOJÍME MY RODIČE, KTEŘÍ CHCEME PRO SVÉ DĚTI (OSTATNĚ JAKO VE VŠEM) I VE SPORTU TO

 NEJLEPŠÍ, COŽ JE ZÁRUKOU TOHO, ŽE NAŠE VÝROBKY  SPLŇUJÍ TY NEJPŘÍSNĚJŠÍ POŽADAVKY.

 

CO UDĚLÁTE PO TÉMĚŘ 20 LETECH ZKUŠENOSTÍ Z OBLASTI OBCHODU A VÝROBY SPORTOVNÍHO ZBOŽÍ, KDYŽ ZJISTÍTE, ŽE PRO VAŠE DĚTI A DĚTI VAŠICH PŘÁTEL A ZNÁMÝCH NEJSTE KOLIKRÁT SCHOPNI NA TRHU NAJÍT VÝROBEK, SE KTERÝM BYSTE BYLI PO VŠECH STRÁNKÁCH SPOKOJENÍ?

NAVRHNETE SI JEJ A NECHÁTE VYROBIT SAMI. TAK BY SE DAL STRUČNĚ VYSVĚTLIT DŮVOD PRO VZNIK ČISTĚ DĚTSKÉ ZNAČKY KVALITNÍHO SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ BEANY.

Šli jsme do toho s tím, že chceme vyrábět zboží skutečně pro děti, jim na míru a ne jen zmenšené verze dospěláckého vybavení. Dětské sportovní zboží je jednoduše středobodem našeho zájmu. Není to nutné zlo a nezbytný doplněk jako u mnoha jiných. Víme, že dětské potřeby jsou od těch dospěláckých velmi odlišné.

Proto se důkladně věnujeme hledání nejvhodnějších technologických postupů a konstrukcí, řešíme kvalitní dětský design, snižujeme váhu produktů, přemýšlíme nad snadností jejich ovládání a užívání, klademe důraz na bezpečnost... Prostě se snažíme přinášet radost jak dítěti, tak jeho rodiči. Vítejte u nás.